• متخصصان

  • بیماران

  • داده های علمی

متخصصان

 

متخصصین حرفه پزشکی و علوم وابسته

ما با استفاده از کادر پزشکی وابسته به شرکت و نیز بهره گیری از تخصص سایر پزشکان، دانشمندان و متخصصین علوم پزشکی و زیستی در ایران و سایر نقاط دنیا توانسته ایم بر کیفیت خدمات ارائه شده به جامعه‌ی بیماران خاص بیافزاییم. ما در تیم بزرگ علمی آریوژن فارمد از دانش و تجربیات متخصصین مختلفی بهره مند می شویم که شامل - و نه منحصر - به فهرست زیر می شود:

متخصصین رشته های زیست شناسی سلولی و مولکولی، مهندسی ژنتیک، میکروبیولوژیست، ایمونولوژیست، داروساز، پزشکان متخصص و عمومی، مهندسین شیمی، شیمیست ها، سم شناسان، متخصصین آمار، بیوشیمیست ها، پرستاران، متخصصین رشته های متنوع مهندسی و بسیاری دیگر، از جمله افراد تشکیل دهنده تیم علمی و عملیاتی شرکت آریوژن هستند. ما در شرکت داروسازی آریوژن فارمد افتخار همکاری علمی با بسیاری از اساتید دانشگاه‌های ایران و جهان را داشته ایم که نتیجه این همکاری باعث کمک بیشتر به بیمارانی است که شایسته دریافت داروهایی با کیفیت حداکثری هستند. شرکت آریوژن فارمد برای بیماری های زیر محصولات درمان کننده یا کنترل کننده ای با استاندارد جهانی تولید کرده است:

بیماران

 

شرکت آریوژن فارمد تاکنون با تولید چندین داروی نجات دهنده و مؤثر، موجب حفظ یا ارتقای کیفیت زندگی بیماران خاص گردیده است. اگر شما بیماری هستید که از بیماری های زیر رنج می برید، پزشک شما در صورت تشخیص می تواند داروی بیوسیمیلار مناسب که با همان کیفیت داروی برند ولی با قیمت مناسب تر عرضه می‌شود را برای شما و یا بسیاری از افراد دیگری که تا به حال توانایی تهیه این داروهای گران قیمت را نداشتند، تجویز کند. شرکت آریوژن فارمد برای بیماری های زیر داروی بیولوژیک بیوسیمیلار تولید کرده است:

تجربیات خود در مورد بیماری خود و داروهای بیولوژیکی که مصرف می کنید را با ما در میان بگذارید.

 

اینجا را کلیک کنید

داده های علمی